Escape Room Bydgoszcz!

Przed Wami jeden z najnowszych pokoi typu Escape Room w Bydgoszczy. Znajdujemy się na ul. Długiej 4 na bydgoskiej starówce. Piramida Chwały czeka na Wasze podboje.

Czym jest Escape Room?

Escape Room to gra rozrywkowo-intelektualna polegająca na opuszczeniu zamkniętego pokoju wypełnionego różnego rodzaju zagadkami w określonym czasie (najczęściej 60 minut). W grze liczy się przede wszystkim praca zespołowa, zręczność oraz spostrzegawczość. Nasze pokoje tworzą specjaliści mający na koncie zdobytych ponad 50 pokoi z całego kraju.Z nami możecie być pewni, że wyjdziecie zadowoleni, a poziom zagadek Was nie zawiedzie!
logo-gray.png

Poznaj nasze pokoje!

piramida-chwaly.jpg

Piramida Chwały w Bydgoszczy

Pierwszym otwartym pokojem w No Rules Escape Room w Bydgoszczy jest Piramida Chwały. Ten niezwykły pokój przeplatający historię walecznych indian z prawdziwym, wymagającym i jednocześnie dającym niespotykanej satysfakcji Escape Room'em. Przyjdź do naszego pokoju, wciel się w rolę podróżnika i spróbuj wydostać się z pokoju w ciągu sześćdziesięciu minut!

Poziom trudności: średniozaawansowany
Rozmiar pokoju: 2-5 graczy
Kategoria: Przygodowy


Regulamin świadczenia usług dostępny jest tutaj

No Rules Escape Room Bydgoszcz

Skąd pomysł na otwarcie pokoju? Zaczęło się mniej więcej półtorej roku temu od vouchera prezentowego. Od tamtej pory zwiedziliśmy z naszą ekipą ponad pięćdziesiąt pokoi w całej Polsce! Gwarantujemy Wam świetną zabawę oraz pokoje na wysokim poziomie!

© 2017 No Rules Escape Room Bydgoszcz, ul. Długa 4 - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search