Escape Room Bydgoszcz!

Przed Wami jeden z najnowszych pokoi typu Escape Room w Bydgoszczy. Znajdujemy się na ul. Długiej 4 na bydgoskiej starówce. Piramida Chwały czeka na Wasze podboje.

Czym jest Escape Room?

Escape Room to gra rozrywkowo-intelektualna polegająca na opuszczeniu zamkniętego pokoju wypełnionego różnego rodzaju zagadkami w określonym czasie (najczęściej 60 minut). W grze liczy się przede wszystkim praca zespołowa, zręczność oraz spostrzegawczość. Nasze pokoje tworzą specjaliści mający na koncie zdobytych ponad 50 pokoi z całego kraju.Z nami możecie być pewni, że wyjdziecie zadowoleni, a poziom zagadek Was nie zawiedzie!
logo-gray.png

Poznaj nasze pokoje!

Bydsterious - Legenda Szyfrów

Bydsterious - Legenda Szyfrów to nietypowy escape room na świeżym powietrzu. Połączenie pokoju zagadek, gry miejskiej oraz podchodów. Bezpieczna zabawa przede wszystkim! Zapraszamy również młodzież i wycieczki szkolne. Miasto zostało kompletnie zaszyfrowane. Agenci Szyfrów nie dają za wygraną. Rozstawili wiele zagadek i pułapek, którym musicie stawić czoło. Zwycięzcy otrzymają Certyfikat Szyfro łamaczy. Czy jesteście gotowi podjąć tę próbę??

bydsterius_logo_2_small.jpg
piramida-chwaly.jpg

Piramida Chwały w Bydgoszczy

Pierwszym otwartym pokojem w No Rules Escape Room w Bydgoszczy jest Piramida Chwały. Ten niezwykły pokój przeplatający historię walecznych indian z prawdziwym, wymagającym i jednocześnie dającym niespotykanej satysfakcji Escape Room'em. Przyjdź do naszego pokoju, wciel się w rolę podróżnika i spróbuj wydostać się z pokoju w ciągu sześćdziesięciu minut!

Poziom trudności: średniozaawansowany
Rozmiar pokoju: 2-5 graczy
Kategoria: Przygodowy


Napad na Skarbiec Sknerusa

Napad na Skarbiec Sknerusa - Jest to pokój w którym masz za zadanie wcielić się w rolę Braci Be - drobnych złodziejaszków, chcących za wszelką cenę okraść Sknerusa z jego majątku. Odgadnij szereg zagadek każdego typu, otwórz sejf i wynieś co zdołasz! Masz tylko 60 minut, a Sknerus może wrócić w każdej chwili!

Poziom trudności: średniozaawansowany / trudny
Rozmiar pokoju: 1-4 graczy
Kategoria: Przygodowy


napad_small.jpg
Regulamin świadczenia usług dostępny jest tutaj

No Rules Escape Room Bydgoszcz

Skąd pomysł na otwarcie pokoju? Zaczęło się mniej więcej półtorej roku temu od vouchera prezentowego. Od tamtej pory zwiedziliśmy z naszą ekipą ponad pięćdziesiąt pokoi w całej Polsce! Gwarantujemy Wam świetną zabawę oraz pokoje na wysokim poziomie!

© 2017 No Rules Escape Room Bydgoszcz, ul. Długa 4 - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search